Volvo XC60 Otomatik Şanzıman Tamiri

Volvo XC60 otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Volvo marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Volvo XC60 otomatik şanzıman tipleri:

  • Volvo XC60 TF-80SC(AF40) Otomatik Şanzıman TamiriAlfa-Romeo-159-AF40-TF-80SC-Otomatik-Sanziman-Tamiri
  • Volvo XC60 Powershift (MPS6 – DCT450) Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Volvo otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Volvo XC60 şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Volvo XC60 anzıman Yağı Değişimi

Volvo XC60 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Volvo XC60 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Volvo XC60 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Volvo XC60 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.