Porsche Otomatik Şanzıman

Porsche marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Porsche araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Porsche otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Porsche otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Porsche Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Porsche araçlarında ZF şanzıman ve Aisin şanzıman kullanmaktadır. Porsche grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

  • Porsche 911: ZF 5HP19 ve 722.6 Otomatik Şanzıman ve Tork Konvertörü Tamiri
  • Porsche Cayenne: 09D TR-60SN ve 08C TR-80SD Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Porsche Cayman: ZF 5HP19
  • Porsche Panemera: 08C TR-80SD Otomatik Şanzıman Tamiri

Porsche Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Porsche otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Porsche araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Porsche şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Porsche otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Porsche Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Porsche Şanzıman Yağı Değişimi

Porsche şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Porsche otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Porsche şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Porsche şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Porsche Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

  • Aracınızın model yılı
  • Aracınızın motor hacmi
  • Aracınızın yakıt tipi
  • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Porsche aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.