Porsche Otomatik Şanzıman

Porsche marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Porsche araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Porsche otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Porsche otomatik şanzıman tamiri ile vites arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Porsche otomatik şanzıman tamiri

Porsche Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı’daki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır.

Porsche Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Porsche araçlarında ZF şanzıman ve Aisin şanzıman kullanmaktadır. Porsche grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

 • Porsche 911: ZF 5HP19 ve 722.6 Otomatik Şanzıman ve Tork Konvertörü Tamiri
 • Porsche Cayenne: 09D TR-60SN ve 08C TR-80SD Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Porsche Cayman: ZF 5HP19
 • Porsche Panemera: 08C TR-80SD Otomatik Şanzıman Tamiri

Porsche Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Porsche otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Porsche araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Porsche şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Porsche Otomatik Şanzıman Tamiri Fiyatı

Porsche Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Porsche Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

Porsche Şanzıman Yağı Değişimi

Porsche şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Porsche otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Porsche şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Porsche şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Porsche Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer Porsche aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

2 thoughts on “Porsche Otomatik Şanzıman

 1. arif erkal
  arif erkal / Cevapla 19 Ocak 2022 at 01:06

  2017 macan
  3.0 benzinli
  merhaba iyi calismalar. arabamda sanzuman arizasi meydana geldi. 1 3 5 7 vitesleri gormuyor. sorunun ne oldugunu merak ediyorum bana yardimci olurmusunuz

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 7 Şubat 2022 at 00:00

   Arif Bey, bu arıza ile birlikte aracınız bir arıza kodu atar. Bu koda göre yapılacak işlemler belirlenmelidir. Hangi ildesiniz? Sizi ona göre İstanbul (Levent veya Kartal), İzmir veya Ankara’daki servislerimizden birisine yönlendirebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.