Jeep Wrangler Otomatik Şanzıman Tamiri

Jeep Wrangler marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Jeep Wrangler araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Jeep Wrangler otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir.Jeep Wrangler serisi araçlarında kendi üretimi 545RFE şanzıman, Mercedes şanzıman ve ZF şanzıman kullanmaktadır. Atco olarak bütün Jeep Wrangler otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Jeep Wrangler Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Jeep Wrangler Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Jeep Wrangler araçlara garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

  • Jeep Wrangler 2.8 CRD NAG1 (722.6) Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
  • Jeep Wrangler 545RFE Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
  • Jeep Wrangler ZF 8HP45 Otomatik Şanzıman Tamiri – 8 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Jeep otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Jeep Wrangler şanzıman fiyatlarımızı bölge servisleri destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Kartal: 02163659500 / 05522901567
Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Levent: 02123253725 / 05330907188
Atco Otomatik Şanzıman Servisi Ankara: 03122781390 / 05522861598
Atco Otomatik Şanzıman Servisi İzmir: 02325045106 / 05522791288

Jeep Wrangler Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Jeep Wrangler şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Jeep Wrangler otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Jeep Wrangler şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Jeep Wrangler şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Jeep Wrangler Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

  • Aracınızın model yılı
  • Aracınızın motor hacmi
  • Aracınızın yakıt tipi
  • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Jeep Wrangler aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.