Saab 9-3 Otomatik Şanzıman Tamiri

Saab 9-3 otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz:

Güncel Saab 9-3 şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Saab 9-3 Şanzıman Yağı Değişimi

Saab 9-3 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Saab 9-3 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Saab 9-3 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Saab 9-3 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Saab 9-3 Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Renault Saab 9-3 aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

One thought on “Saab 9-3 Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. zeki kaplan
  zeki kaplan / Cevapla 22 Temmuz 2020 at 13:49

  Selamlar,

  2009 model 1,9 dizel otomatik saab 9,3 aracım var.. motor soğukken 2. vitesten 3. vitese geçerken, vites geçiş süresini uzatıyor ve sert bir şekilde vites değiştiriyor motor ideal sıcaklığa geldiğinde geçişlerinde düzelme oluyor… ayrıca vites küçültürken de zamanda vuruntu yapıyor… öneriniz nedir bu sıkıntıları gidermek için ne yapmalıyız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.