Hyundai Otomatik Şanzıman

Hyundai marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Hyundai araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Hyundai otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Hyundai otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Hyundai otomatik şanzıman tamiri

Hyundai Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı‘daki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Hyundai Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Hyundai grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

Hyundai Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Hyundai otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Hyundai araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Hyundai şanzıman arızaları ve Hyundai otomatik şanzıman sorunu ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Hyundai otomatik şanzıman tamiri fiyatları

Güncel Hyundai otomatik şanzıman fiyatlarını bölge müdürlüklerimizden öğrenebilirsiniz. Dilerseniz servislerimizi ziyaret ederek ücretsiz ekspertiz işlemlerimizden faydalanabilirsiniz.

Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Kartal: 02163659500 / 05522901567
Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Levent: 02123253725 / 05330907188
Atco Otomatik Şanzıman Servisi Ankara: 03122781390 / 05522861598
Atco Otomatik Şanzıman Servisi İzmir: 02325045106 / 05522791288

Hyundai Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Hyundai şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Hyundai otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hyundai şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Hyundai şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Hyundai Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak Ankara, İstanbul Levent, İstanbul Kartal ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Hyundai aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

5 thoughts on “Hyundai Otomatik Şanzıman

 1. Oktay Akçay
  Oktay Akçay / Cevapla 7 Eylül 2019 at 01:03

  96 model Hyundai Accent 1,5 GLS var A4af2 hidrolik sansiman beyni lazım 4fisli 4selonidli bana ulaşın alayım yada no yazın ben arayayım 05517341716 Uşak merkez

  • H.Sevban ALADAĞ
   H.Sevban ALADAĞ / Cevapla 19 Temmuz 2020 at 00:34

   Hyundai Atos GLS 1.1 Tam otomatik _ 2007 Model _ Benzin+ Gaz
   Araç ilk çalışmada normal şekilde hareket ediyor. 6-7 km gittikten sonra dur kalk yaptıktan sonra sanırım vites otomatik olarak küçülmesini için önce biraz.fazla gaz vermem gerekiyor ve sonrada tak diye bir ses ile kendini ileri atarak kalkıyor. Eğer o anda vitesi L ye çekersem birinci vitesdeymiş gibi rahatça kalkış yapıyor., Yapılabilir.bir arızamıdır. Astarı yüzünden pahalıya gelir mi?

 2. Hundai kullacisi
  Hundai kullacisi / Cevapla 10 Eylül 2020 at 12:34

  Kolay gelsin bende 2002. Accent var benzin LPG li son zamanlarda muhtemelen 4 vitese geçmiyor 80 km hızla giderken 3500devri görüyor yine vites atmıyor. Frene bastığımda da vites düşerken sert şekilde vites düşüyor . Bu arızaları arada bir yapıyor sonra düzeliyor. Sizce ne yapılması gerek ve ortalama fiyatı kaç olur

 3. Ali Demirtaş
  Ali Demirtaş / Cevapla 12 Aralık 2020 at 10:03

  98 hundai FX coupe araç şanzıman sorunu var vites küçültüyor rampada tamir yapıyor musunuz bu model araçlara kolay gelsin.

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 13 Aralık 2020 at 23:41

   Merhaba Ali Bey malesef aracınızdaki şanzıman tipine hizmet veremiyoruz. bilgimiz olmadığı bu şanzıman için yorum yapmamız sağlıklı bir cevap olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.