Jeep Grand Cherokee Otomatik Şanzıman Tamiri

Jeep Grand Cherokee otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Jeep Grand Cherokee araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz.Jeep Grand Cherokee serisi araçlarında kendi üretimi 545 serisi şanzımanlar, ZF şanzıman ve Mercedes şanzımanı kullanmaktadır.

Jeep Grand Cherokee otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Jeep Grand Cherokee otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Grand Cherooke Hangi Şanzımanı Kullanıyor?

Jeep Grand Cherokee araçlara garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

 • Jeep Grand Cherokee WJ NAG1 (722.6) Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
 • Jeep Grand Cherokee 545RFE Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
 • Jeep Grand Cherokee WK 3.0 CRD 722.6 NAG1 Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri Vites
 • Jeep Grand Cherokee ZF 8HP70 Otomatik Şanzıman Tamiri – 8 ileri vites

Grand Cherokee Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Jeep otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Jeep Grand Cherokee araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Grand Cherokee şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Grand Cherokee otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Jeep Grand Cherokee Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Jeep Grand Cherokee şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Jeep Grand Cherokee otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Jeep Grand Cherokee şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Jeep Grand Cherokee şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Jeep Grand Cherokee Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Jeep Grand Cherokee aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

6 thoughts on “Jeep Grand Cherokee Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Ahmet Osmanoğlu
  Ahmet Osmanoğlu / Cevapla 28 Şubat 2020 at 02:08

  Jeep grand cherokee 2006 3.0crd aracimin sanziman yagi degistikten sonra 2. viteste vuruntu yapiyor ve sanziman kendini korumaya aliyor vites atmiyor stop edip calistirdiktan sonra duzeliyor yeniden vuruntu yapiyor ve yeniden arizaya geciyor vites atmiyor. Yardimlarinizi bekliykrum.

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 19 Mayıs 2020 at 20:52

   Ahmet Bey, aracınızın üzerinde Mercedes şanzımanı var ve bu şanzımanlar genellikle mekanik arızalarında kendilerini korumaya alırlar. Hangi ilde olduğunuzu belirtirseniz size yardımcı olmaya çalışalım.

 2. Metin bahçekapılı
  Metin bahçekapılı / Cevapla 18 Mart 2020 at 21:28

  Benim 2008 crd grand cheroekee aracımda titreşim var dusuk viteslerde çekiş sz sanki şansıman türbin tamiri kaça mal oluyor

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 19 Mayıs 2020 at 20:53

   Metin Bey, tork revizyonu yaklaşık 1.500 TL’dir, eğer torku dışarıda siz söktürüp getirirseniz. Dilerseniz kendi servisimizde biz de sökebiliyoruz.

 3. Yalçın
  Yalçın / Cevapla 5 Haziran 2020 at 13:20

  Ustam 2001 model 3.1 dizel grand cherokee otamatik 1vitese ve 4 e gecmemekte soğukken 1 viteste çalışmakta 2 viteste kalkış yapmakta 3 vitese gecmekte bunun sorunu nedir ve onarim maliyeti nedir ayrica komle sanziman nekadara revize oluuyor kolay gelsin

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 6 Haziran 2020 at 03:36

   Yalçın Bey, aracınız üzerindeki 42RE şanzımana maalesef hizmet sunamamaktayız. Bu şanzıman hakkında çok detaylı teknik detay ve fiyat bilgimiz bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.