Nissan Almera Otomatik Şanzıman Tamiri

Nissan Almera aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Nissan Almera araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Nissan Almera otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Nissan Almera otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Nissan Almera RE4F03A otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Nissan RE4F03A Otomatik Şanzıman

Nissan Almera araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Nissan Almera şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Nissan Almera otomatik şanzıman fiyatlarımızı bölge servislerimizin ilgili numaralı destek hatlarından öğrenebilirsiniz.

Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Kartal: 02163659500 / 05522901567
Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Levent: 02123253725 / 05330907188
Atco Otomatik Şanzıman Servisi Ankara: 03122781390 / 05522861598
Atco Otomatik Şanzıman Servisi İzmir: 02325045106 / 05522791288

Nissan Almera Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Nissan Almera Şanzıman Yağı Değişimi

Nissan Almera şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Nissan Almera otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nissan Almera şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Nissan Almera şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Nissan Almera Otomatik Şanzıman Tamiri

  1. Ahmet
    Ahmet / Cevapla 29 Ekim 2019 at 20:03

    Merhaba, Nissan Almera 1.8 otomatik vites araç kullanıyorum. Araç 170.000 Km’de.

    Aracı aldığım günden beri özellikle kalkış vitesinden bir üst vitese çıkarken araç ileri doğru atılır gibi ivmeleniyor. Sanki arkadan biri tampona ufaktan çarpmış gibi. Yine sözkonusu ikinci vitesten üçe geçerken nispeten daha hafif olarak aynı durumu yaşıyorum. Lpg de daha belirgin olan bu durum benzinde de bir nebze daha hafif olmak üzere aynı şekilde… Hafif bir yokuş çıkarken ise geçişler çok daha pürüzsüz. Yine vites küçülmeleri de oldukça pürüzsüz.

    Bu durumun sebebi ne olabilir. İstanbul’a oldukça uzak bir şehirde yaşıyorum ve burada kullandığım araçtan bir ya da iki tane anca vardır. Bu şanzımandan anlayan ise malesef yok. Bilgilendirir yol gösterirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.