Skoda Kodiaq Otomatik Şanzıman Tamiri

Skoda Kodiaq marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Skoda Kodiaq araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Skoda Kodiaq otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Skoda Kodiaq otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Skoda Kodiaq Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Skoda Kodiaq otomatik şanzıman tamiri

Skoda Kodiaq araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Skoda Kodiaq otomatik şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Skoda Kodiaq otomatik şanzıman fiyatlarımızı bölge servislerimizden öğrenebilirsiniz.

Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Kartal: 02163659500 / 05522901567
Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Levent: 02123253725 / 05330907188
Atco Otomatik Şanzıman Servisi Ankara: 03122781390 / 05522861598
Atco Otomatik Şanzıman Servisi İzmir: 02325045106 / 05522791288

Skoda Kodiaq Şanzıman Yağı Değişimi

Skoda Kodiaq şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Skoda Kodiaq otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Skoda Kodiaq şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Skoda Kodiaq şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Skoda Kodiaq Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

  • Aracınızın model yılı
  • Aracınızın motor hacmi
  • Aracınızın yakıt tipi
  • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Skoda Kodiaq aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

One thought on “Skoda Kodiaq Otomatik Şanzıman Tamiri

  1. hüsamettin yalın
    hüsamettin yalın / Cevapla 13 Kasım 2020 at 00:59

    2017 model, 1.4 tsı, benzin 4×4 kodiaq dsg aracım. araç bir rampada geriden ileri takınca silkeleme yapıyor arasıra.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.