Jeep Compass Otomatik Şanzıman Tamiri

Jeep Compass aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Jeep Compass araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Jeep Compass otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Jeep Compass otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

jeep compass otomatik şanzıman tamiri

Jeep Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı‘daki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır.

Jeep Compass araçlara garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

 • Jeep Compass CVT Otomatik Şanzıman Tamiri – JF011E 
 • Jeep Compass Otomatik Şanzıman Tamiri – A6MF1 6 vites 
 • Jeep Compass 1.4 Limited ZF9HP Otomatik Şanzıman Tamiri – 9 vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Jeep otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Jeep Compass otomatik şanzıman tamiri fiyatları

Güncel Jeep Compass şanzıman fiyatlarımızı bölge servislerimizden öğrenebilirsiniz. Dilerseniz servislerimizi ziyaret ederek ücretsiz ekspertiz işlemlerimizden faydalanabilirsiniz.

Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Kartal: 02163659500 / 05522901567
Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Levent: 02123253725 / 05330907188
Atco Otomatik Şanzıman Servisi Ankara: 03122781390 / 05522861598
Atco Otomatik Şanzıman Servisi İzmir: 02325045106 / 05522791288

Jeep Compass Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Jeep Compass şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Jeep Compass otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Jeep Compass şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Jeep Compass şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Jeep Compass Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak Ankara, İstanbul Levent, İstanbul Kartal ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Jeep Compass aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

2 thoughts on “Jeep Compass Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. İbrahim canseven
  İbrahim canseven / Cevapla 13 Temmuz 2020 at 01:18

  2012 model Jeep compass 2,0 benzinli otomatik arıza dişli işareti yandı ekranın sağında dişli nin içinde F harfi var aracım rampada çekmedi birinci vitese kadar düştü. Arıza nedir acaba

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 17 Temmuz 2020 at 15:02

   İbrahim bey, aracınızın arıza kodunu biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız lütfen paylaşın size daha fazla yardımcı olalım. Bilmiyorsanız İstanbul veya İzmir’deki servislerimizden birisine gelirseniz aracınızı diyagnoz bilgisayarına bağlarız ve yol testi ile size sorununuz hakkında daha fazla bilgi sunabiliriz. Bu işlemler için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.