Jeep Renegade Otomatik Şanzıman Tamiri

Jeep Renegade aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Jeep Renegade araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Jeep Renegade otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Jeep Renegade otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Jeep Renegade Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Jeep Renegade araçlara garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

 • Jeep Renegade Aisin TF-70/TF-72 Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites
 • Jeep Renegade 1.6 JTD  ZF 9HP48 Otomatik Şanzıman Tamiri – 9 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Jeep otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Jeep Renegade şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Jeep Renegade Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Jeep Renegade şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Jeep Renegade otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Jeep Renegade şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Jeep Renegade şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Jeep Renegade Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Jeep Renegade aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

2 thoughts on “Jeep Renegade Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Oğuz
  Oğuz / Cevapla 22 Ocak 2020 at 18:54

  2015 1.4 jeep Renegade şanzıman mevcutmu

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 24 Mayıs 2020 at 19:01

   Oğuz Bey, 1.4 Jeeplerde yarı otomatik şanzıman çıkmaktadır. Maalesef elimizde mevcut değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.