Jeep Otomatik Şanzıman

Jeep marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Jeep araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Jeep otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Jeep otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Jeep otomatik şanzıman tamiri

Jeep Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı‘daki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Jeep Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Jeep grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

Jeep Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Jeep otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Jeep araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Jeep şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Jeep Otomatik Şanzıman Tamiri Fiyatı

Jeep Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Jeep Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

Jeep Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Jeep şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Jeep otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Jeep şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Jeep şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Jeep Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Jeep aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

4 thoughts on “Jeep Otomatik Şanzıman

 1. Ö.Sabit KAVUKÇU
  Ö.Sabit KAVUKÇU / Cevapla 18 Haziran 2020 at 18:27

  2003 model 2.7 Grand cherokee marka otomatik şanzıman aracım ikinci viteste takılı kalıyor bilgisayara bağlayınca arıza kodu olarak P0700 daha sonra P2602 arıza kodları veriyor. Bana tamir ücreti hakkında bilgi verirseniz sevinirim Araç dizel ve Mercedes motor’dur

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 23 Haziran 2020 at 09:03

   Sabit Bey, aracınızın TCM arızası var gözükmektedir. TCM ünitesini iyi bir elektronikçiye göndermeniz arızanızı çözecektir.

  • Mehmet
   Mehmet / Cevapla 14 Eylül 2020 at 23:53

   2000 model grand cherokee 4.7 aracım var.Araç biraz kullandıktan sonra transover temp ışığı yakıyor ve kalkışta gaz yemiyor bağırıyor ama gitmiyor.Sorun ne olabilir

 2. bekir
  bekir / Cevapla 2 Ekim 2020 at 17:21

  2005 model 3.7 jeep cherokee
  3700 cc
  benzin&lpg
  araç giderken bir anda hız kesip vitesi düşük vitese alıyor. kontakı kapatıp açtığımızda sorun gidiyor ve kısa bir süre sonra aynı hatayı tekrar veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.