Porsche Cayenne Otomatik Şanzıman Tamiri

Porsche Cayenne otomatik şanzıman tamiri için doğru adrestesiniz. Porsche Cayenne otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Porsche marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız.

Porsche Cayenne otomatik şanzıman tamiri

Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Porsche Cayenne otomatik şanzıman tipleri:

 • Porsche Cayenne 09D TR-60SN Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Porsche Cayenne 08C TR-80SD Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Porsche otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Porsche Cayenne Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı‘daki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır.

Porsche Cayenne Otomatik Şanzıman Tamiri Fiyatı

Porsche Cayenne Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Porsche Cayenne Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

Porsche Cayenne Şanzıman Yağı Değişimi

Porsche Cayenne şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Porsche Cayenne otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Porsche Cayenne şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Porsche Cayenne şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Porsche Cayenne Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak Ankara, İstanbul Levent, İstanbul Kartal ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Porsche Cayenne aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

One thought on “Porsche Cayenne Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Mehmet
  Mehmet / Cevapla 1 Şubat 2020 at 14:59

  İyi günler aracım porsche cayenne 2006 model 3.2 bir kaç aydır özellik 6. Vites de giderken eğer yol yükselmeye geçince 5.vites ve 5’den 4.vitese geçerken vuruntu yapıyor aydın yaşadığımız için usta anlamında zorluk çekiyorum acaba sorun ne olabilir ve yakında izmir de bayii varmı cevap verirseniz sevinirim ve tabiki maliyet ne olabilir iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.