Audi Q3 Otomatik Şanzıman Tamiri

Audi Q3 otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız Audi Q3 otomatik şanzıman tamiri için doğru adrestesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Audi Q3 araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Audi Q3 otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Audi Q3 araçlarında kendi üretimi olan DSG şanzıman, S-tronic şanzıman ve ZF şanzıman kullanmaktadır. Audi Q3 otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Audi Q3 Otomatik Şanzıman Tamiri

Audi Q3 Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı‘daki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Audi Q3 grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

  • Audi Q3 DSG (02E) OTomatik Şanzıman Tamiri

  • Audi Q3 S-Tronic Şanzıman Tamiri (0B5)

AudiQ30B5otomatiksanziman

  • Audi Q3 ZF (6 ileri 6HP28) Otomatik Şanzıman Tamiri

  • Audi Q3 ZF (8 ileri 8HP55) Otomatik Şanzıman Tamiri

AudiQ38HP55otomatiksanziman

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Audi Q3 otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Audi Q3 Otomatik Şanzıman Fiyatları

Audi Q3 otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Audi Q3 şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Audi Q3 otomatik şanzıman fiyatlarımızı bölge müdürlüklerimizden öğrenebilirsiniz:

Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Kartal: 02163659500 / 05522901567
Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Levent: 02123253725 / 05330907188
Atco Otomatik Şanzıman Servisi Ankara: 03122781390 / 05522861598
Atco Otomatik Şanzıman Servisi İzmir: 02325045106 / 05522791288

Audi Q3 Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Audi Q3 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Audi Q3 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Audi Q3 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve AudiQ3 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Audi Q3 Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Audi Q3 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Audi Q3 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Audi Q3 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Audi Q3 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Audi Q3 Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak Ankara, İstanbul Levent, İstanbul Kartal ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Audi Q3 aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

2 thoughts on “Audi Q3 Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Alp Güner
  Alp Güner / Cevapla 5 Temmuz 2020 at 23:14

  2015 Q3 1,4 benzinli aracımda 60 bin km.de otomatik şanzıman yagı degişimi yapıldı. Akünün altında kalan filtresi de değişti. Bir süre sonra ön sağ ve soldan bozuk yollarda rahatsız edici boyutta dsg şanzıman şıngırtısı gelmeye başladı. Bu zamana kadar izolasyon iyi olduğu için bu şıngırtıyı hiç duymamıştım. Degişen yağın eksik veya fazla olması buna neden olabilir mi?

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 14 Temmuz 2020 at 14:56

   Alp Bey, yağ seviyesi yapacağı gibi genellikle kavrama ve volandan bu tip sesler gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.