Kia Cerato Otomatik Şanzıman Tamiri

Kia Cerato otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Kia Cerato otomatik şanzıman tamiri, arıza tespiti, bakımı, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Kia Cerato otomatik şanzıman tipleri:

 • Kia Cerato Otomatik Şanzıman Tamiri – A4CF1 4 ileri vites
 • Kia Cerato Otomatik Şanzıman Tamiri – A4CF2 4 ileri vites
 • Kia Cerato Otomatik Şanzıman Tamiri – F4A42 4 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Kia otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Kia Cerato Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Kia Cerato Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Kia Cerato Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

Kia Cerato Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Kia Cerato şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Kia Cerato otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kia Cerato şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Kia Cerato şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Kia Cerato Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer kia Cerato aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

One thought on “Kia Cerato Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. erhan
  erhan / Cevapla 15 Eylül 2020 at 11:47

  kia cerato 2017 model otomatik. aracım. kalkışlarda ve 2 .viteste gereksiz bagırıyor. bilgisayara baglattık 2.vites kol arızası dendi. parca olmadıgından yapılamadı.gı soylendi özel serviste. ne derece doğrudur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.