Tork Konvertörü Tamiri

Atco Otomatik şanzıman merkezinde tork konvertörleri revizyonları, revizyon hattımızda balans, piston birleştirme, kaynak ve test işlemleri tam otomatik makineler kullanılarak yapılmaktadır.

Tork Konventörü tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır.

Türkiye’nin en gelişmiş tork konvertör revizyon atölyesine sahip firmamızda yapılan işlemler ile ilgili kısa tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Tork Konvertör Arıza Kodları

Genellikle tork konvertör arızası yaşandığında aracınızda aşağıdaki arıza kodları belirir:

P0741: Tork Konvertor Kavraması Sistem Performansı Arızası
P0742: Tork Konvertor Kavraması Devresi Yapışıp Kalması

Bununla birlikte özellikle VW grubunda (örnek: Passat tork konvertör arızasında) mekanik konvertör köprüleme hatası verildiği de görülmüştür.

Atco mühendislik olarak tork konvertör arızalarında sadece tork konvertörün değil, konvertör selenoidinin ve şanzımanın beyninin de kontrol edilmesini önermekteyiz.

Tork konvertörü arızası fiyatları

Tork konvertör revizyon fiyatları şanzıman çeşitlerine göre değişmektedir. Örnek vermek gerekirse Cruze tork konvertör fiyatı, Insignia tork konvertör fiyatından farklıdır. Burada ZF tork konvertör fiyatlarına ayrı bir pencere açmak gerekir. Zira ZF şanzıman tork konvertörü, konvansiyonel tip ve gizli balata olmak üzere iki ayrı tiptir ve farklı işlemler gerektirmektedir.

Güncel tork konvertörü tamir fiyatı bilgilerine 0 216 3659500 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

103 thoughts on “Tork Konvertörü Tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.