Land Rover Evoque Otomatik Şanzıman Tamiri

Land Rover Evoque otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Land Rover Evoque araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Land Rover Evoque otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Land Rover Evoque otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Land Rover Evoque Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Evoque Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Land Rover Evoque araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

 • Range Rover Evoque Otomatik Şanzıman Tamiri >> AW AF21 (TF-80SC) 
 • Range Rover Evoque Powershift Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Range Rover Evoque Otomatik Şanzıman Tamiri >> ZF 8HP70 
 • Range Rover Evoque ZF Otomatik Şanzıman Tamiri – 9HP48 

Evoque TF80 Şanzıman Sorunları

2011-2013 yılları arasında üretilmiş Evoque otomatik araçlarda kullanılan Aisin marka 6 ileri vites TF80 şanzımanların en sık karşılaşılan 3  problemi şunlardır:

 • Isınınca, dur kalklarda, mesela lambada dururken, kalkışta, D’de veya R’de vuruntu
 • Vites düşürürken vuruntu, vites yükseltirken devir saatinde boşa düşme ve kaçırma, özellikle 2-3, 3-4 geçişleri
 • Rampada vites yükseltmeme, düz yolda çok hızlı bir şekilde vites değiştirme

Kullanıcılar arasında yaygın bir kanı bu şanzımanlarda yağ değişimi yapılarak bu yukarıdaki problemlerin ortadan kaldırılacağıdır. Biz eğer şanzımanınızda bu yukarıdaki sorunlar var ise yağ değiştirmenizi önermemekteyiz. 

Bunun haricinde Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi olarak Landrover Evoque şanzıman sorunlarına garantili çözümlerimizle sizlerin hizmetinizdeyiz.

Land Rover Evoque Şanzıman Tamiri

Land Rover Evoque araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Land Rover Evoque şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Land Rover Evoque otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Land Rover Evoque Şanzıman Yağı Değişimi

Land Rover Evoque şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Land Rover Evoque otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Land Rover Evoque şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Land Rover Evoque şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Land Rover Evoque Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Land Rover Evoque aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

8 thoughts on “Land Rover Evoque Otomatik Şanzıman Tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.