Mazda 3 Otomatik Şanzıman Tamiri

Mazda 3 otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Mazda marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Mazda 3 otomatik şanzıman tipleri:

 • Mazda 3 FN4A-EL (4F27E) Otomatik Şanzıman Tamiri – 4 ileri vites
 • Mazda 3 FNR5 Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
 • Mazda 3 FW6A-EL (TF-81SC, AF40) Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Mazda otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Mazda 3 Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Mazda 3 Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Mazda 3 Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

Mazda 3 Şanzıman Yağı Değişimi

Mazda 3 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Mazda 3 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mazda 3 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Mazda 3 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Mazda 3 Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Mazda 3 aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

One thought on “Mazda 3 Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Muhammet Aydın
  Muhammet Aydın / Cevapla 20 Temmuz 2020 at 19:35

  Şanjuman yağına su karıştı
  3 sefer altttan yağ değişimi yapıldı.
  Şuan yine şanjumanda su var yağ sulu şekilde.
  2010 1.6 otomatik
  Ne yapılması lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.