Jeep Cherokee Otomatik Şanzıman Tamiri

Jeep Cherokee otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Jeep Cherokee araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Jeep Cherokee otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Jeep Cherokee otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Jeep Cherokee otomatik şanzıman tamiri

Jeep Cherokee Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı‘daki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Cherooke Şanzıman Çeşitleri

Jeep Cherokee araçlara garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

 • Jeep Cherokee 42RLE Otomatik Şanzıman Tamiri – 4 ileri vites
 • Jeep Cherokee 2.8CRD Nag1 722.6 Mercedes Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
 • Jeep Cherokee ZF 9HP48 Otomatik Şanzıman Tamiri – 9 ileri vites

Garantili Cherokee Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Jeep otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Cherokee Otomatik Şanzıman Tamiri Fiyatı

Jeep Cherokee Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Jeep Cherokee Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

Jeep Cherokee Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Jeep Cherokee şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Jeep Cherokee otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Jeep Cherokee şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Jeep Cherokee şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Jeep Cherokee Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Jeep Cherokee aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

16 thoughts on “Jeep Cherokee Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. ilker kantar
  ilker kantar / Cevapla 11 Mart 2020 at 09:27

  2003 jeep kj kodlu aracımın tek filitreli şanzuman modelli aracım
  ısıklara gelirken durmaya yakın titreyip stop ediyor
  yanısıra son viteste yokuş geldimi düşürüyor bir daha değiştirmiyor.
  bilgisayara bağlattıgımızda back beyin hatası akabinde 2-4 hataları vardı
  yardımcı olabilirmisin ne yapmamız lazım

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 19 Mayıs 2020 at 19:31

   İlker Bey, muhtemelen back beyinde problem var, dilerseniz servisimize bir uğrayın, beyin ile ilgili neler yapabileceğimizi yüzyüze görüşelim.

  • Kadir
   Kadir / Cevapla 27 Temmuz 2020 at 08:02

   Jeep cherooke 9 ileri 4w bakim gerekiyor diye bi yazi ekrendan çıkıyor

  • METİN DEMİRÖZ
   METİN DEMİRÖZ / Cevapla 5 Haziran 2023 at 23:54

   Aracım 2005 model 2.8 kj,ilk viteste almada bazen hareket etmiyor gaz verince hareket ediyor bu durumda frene basinca motor stop ediyor,ağır devirde vites geçisı vuruntulu oluyor,yol esnasinda vites geçişleri tutarsız,hixlaninca yukseltmiyor,güç lazim olunca küçültmuyor,bunlar zorla oluyor,araç 280 bin km.geçmisi hakkinda bilgim yok.hata koduda yok şimdilik,ben bunlarda rahatsizim

   • AtcoAdmin
    AtcoAdmin / Cevapla 6 Haziran 2023 at 17:27

    Merhaba Metin Bey, şanzıman içinde bir basınç kaçağı olabilir. Araca cihaz bağlatıp kontrol ettirmenizde fayda var.

 2. ömer akcagunay
  ömer akcagunay / Cevapla 30 Haziran 2020 at 12:05

  Selamlar kolaylıklar dilerim …

  2004 2.8 crd kj cherokee aracımda geçişlerde bazen P ve R de çıt çıt ses gelebiliyor ortalama masrafı ne tutar ustam ve ne kadar sürer tamiri bilgi rica edebilirmiyim sizden ?

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 4 Temmuz 2020 at 12:33

   Ömer Bey, aracınızda Mercedes’in NAG1 şanzımanı var. Sesi dinlememiz gerekiyor zira bazen motor veya şanzıman kulakları da bu sesleri yapabiliyor. Eğer İstanbul veya İzmir’de iseniz buyurun bir çayımızı için, birlikte aracınızı test edip sesin kaynağını netleştirelim. Tespit işlemlerimiz ücretsizdir.

 3. Fatih gün
  Fatih gün / Cevapla 16 Ocak 2021 at 21:57

  Merhaba 96 model cherokee xj 4.0 aracım var. Tek sorunum 3bin devirlerde vites atması ve 2. Vitese geçerken hafif vuruntulu yani ittirerek geçmesi. Normalde gaza yüklenmemek kaydıyla normal hızlanmalarda en fazla 2500 devirlerde şıkır şıkır atması gerekmez mi Yağı 2 kere değişti tirbün pompa burcu tamir edildi. Sorun ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 18 Ocak 2021 at 11:08

   Merhaba Fatih Bey aracınızdaki mevcut şanzımana hizmet veremiyoruz 4 ileri şanzımanlara hizmet veremiyoruz. Aracınızdaki arıza şanzıman içi kaynaklı bir arızadır.

 4. Fatih gün
  Fatih gün / Cevapla 16 Ocak 2021 at 22:06

  Merhaba,, 96 model cherokee xj 4.0 aracım var. 1 den 2 ye geçerken hafif vuruntu ve vites değişimi lerine geçikme yaşanıyor. 3bin devir civarına ulaşamadan vites değiştirmiyor sebebi ne olabilir Adana dayım çare bulamadık

 5. Kaan SABAH
  Kaan SABAH / Cevapla 17 Ocak 2021 at 17:41

  Merhaba

  2005 model 2.8 Crd (makyajlı kasa – italyan motor) bir jeep kj aracım var.Hata koduna baktığımda şanzıman sıcaklığı ölçen devrede bir sıkıntı olduğunu söylüyor.Bunun bir tamir şansı var mıdır? Yeni bir şanzıman beyni mi gerekli?

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 18 Ocak 2021 at 11:35

   Merhaba Kaan Bey aracınızdaki beyin arızasını yerimizde görmek isteriz. Dilerseniz İstanbul , İzmir yada Ankara servisimize ücretsiz yol ve cihaz testi için servis noktalarımıza bekleriz.

 6. Gökhan
  Gökhan / Cevapla 19 Ocak 2023 at 00:06

  Merhaba aracım 2015 model Cherokee Kl 2.0 TD 167.000 km ve 155.000 km de şanzıman yağı değişti.Son zamanlarda vites geçişlerinde özellikle de vites düşüşlerinde vurultu oluyor.Birkaç defa vites kolunu servise gösterin arızası verdi.Neden olabilir?

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 19 Ocak 2023 at 08:54

   Merhaba Gökhan Bey, şanzıman yağı değişiminden sonra araçlarda vuruntu görülebiliyor. Şanzıman içinde mekanik olarak problemler oluşmuş olabilir.

 7. yiğit
  yiğit / Cevapla 31 Ekim 2023 at 16:47

  Jeep cherokee 3.7 aracım var 2006 model n den d ye yavaş geçiyor ve gaza basıp çekerken boşluk varmış gibi vurma yapıyor acil bir sorun mudur ?

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 7 Kasım 2023 at 09:20

   Merhaba, beyinde bir basıç kaçağı olabilir. Cihaz bağlayıp arıza kodlarına baktırmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.