FİRMAMIZ APRA ÜYESİ!

Eylül 2015’den itibaren bir GMY iştiraki olan ATCO markası altında yeni projemiz ile hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

ATCO markası altındaki yeni yapılanmamızda aramıza katılan yeni 3 teknik öğretmen ve mekanik teknisyen kadroları ile teknik dokümantasyon, raporlama, eğitim ve arıza teşhis konularında sektörde kurumsal firmaların beklentilerini karşılamayı hedefledik.

FIRM, APRA ve ATRA üyelikleri bulunan ATCO, otomatik şanzıman revizyonu alanında da son teknolojilere bağlı kalarak Superflow üretimi olan ve Ford, GM, Chrysler gibi firmaların üretim hatlarında kullandığı Axiline 97000 otomatik / manuel şanzıman test dinamometresi her türlü linear ve non-linear selenoidleri test edebilen yeni nesil Axiline SolX Pro selenoid test cihazı tork konvertör döner kaynak makinesi, balans makinesi, piston birleştirme makinesi ve tork içi yükleme cihazlarını makine parkına katmıştır.

Üyesi olduğumuz FIRM ve APRA’nın dünyadaki üyelerinin uyguladığı parça yenileştirme süreçleri ATCO tarafından da uygulanmaktadır.