Land Rover Otomatik Şanzıman Tamiri

Land Rover marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Land Rover araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Land Rover otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Land Rover otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Land Rover Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Range-Rover-Otomatik-Sanziman-Tamiri-Range-Rover-8HP70

Land Rover Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Land Rover grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

Land Rover Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün ZF ve GM Land Rover otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Land Rover araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Land Rover şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Land Rover otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Land Rover Tork Konvertör Tamiri

Land Rover araçlardaki gizli balata (captive-clutch) sistemine sahip 6HP serisi tork konvertörleri, eğer firmamızda olduğu gibi, ön yükleme test cihazı yardımı ile revize edilmezse, kısa süre sonra tekrar problem yaşamanız muhtemeldir.

Türkiye’nin en büyük ve modern otomatik şanzıman merkezi olarak Range rover tork konvertör tamiri firmamızda garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Landrover konvertör revizyonu, sıfır konvertör fiyatlarına göre çok daha makuldur ve kullanım ömrü aynıdır. Güncel LandRover ve Rangerover tork konvertör tamir fiyatı bilgisi için 02163659500 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Land Rover Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Land Rover şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Land Rover otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Land Rover şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Land Rover şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – LandRover Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

  • Aracınızın model yılı
  • Aracınızın motor hacmi
  • Aracınızın yakıt tipi
  • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Land Rover aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

10 thoughts on “Land Rover Otomatik Şanzıman Tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.