Şanzıman Beyni Tamiri

Günümüz teknolojisinde daha karmaşık bir yapıya sahip olan otomatik şanzıman valf gövdesi tamiri, revizyonu veya test işlemleri daha zor hale geldiği daha doğrusu bu işlemlerin belirli standartlarda yapılması daha da zorlaşmıştır.

Artan vitesler şanzıman yapısında iç içe giren karmaşık kavramalara neden olmakla birlikte, valf gövdesin daha karmaşık bir yapıya bürünmesine sebep olmuştur. Doğru teşhis, doğru müdahale, doğru parça ve test makinaları bu alandaki kritik noktaları oluşturmaktadır.

Otomatik Şanzıman beyin tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır.

5 thoughts on “Şanzıman Beyni Tamiri

 1. Mahmut
  Mahmut / Cevapla 9 Nisan 2020 at 03:08

  Merabalar benim 2003 model fort fiesta aracım var triptonik vites arabayı ilk çalıştirdıgımda ve vites geçişlerinde şanzıman beyninden ses geliyor araba yı viteste ilen istop ettirdigimde sonra kontagı açtigımda ses olmuyor ama çalıştırmada boşa aldıgımda yine vites degiştirme esnasında ses geliyor bunun haricinde ugultu vurma yok yardımcı olursanız sevinirim ben kktcde ilamet ettigimden aracı getirme imlanım yok bunu nasıl çözebiliriz

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 12 Haziran 2020 at 07:11

   Mahmut Bey, aracınız benzinli midir, yoksa dizel midir? İkisinde iki farklı şanzıman tipi var…

 2. Özkan Ay
  Özkan Ay / Cevapla 10 Haziran 2020 at 23:44

  Merhaba 2000 model passat otomatik vites şanzıman beyin selanoit arıza tamiri ne kadar olur ürün sökülü vaziyette

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 12 Haziran 2020 at 07:12

   Özkan Bey, 5 ileri şanzımanların beyinlerine müdahale ediyoruz. Sizin aracınız 4 ileri vites midir, yoksa 5 ileri vites mi?

 3. Yasin Havucgil
  Yasin Havucgil / Cevapla 20 Ekim 2020 at 19:54

  2007 170 HP Kia Sorento arıcının arıza kodu P0700 TCM ARIZASI VERDİ ben Elazığ da ikamet etmekteyim buna nasıl bir çözüm yolu bulabilirsiniz tşk ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.