Volvo Powershift Kavrama Tamiri

Volvo Powershift şanzıman sorunu denildiğinde akıla ilk olarak Volvo kavrama kiti sorunu gelmektedir. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Powershift şanzımanların kavramadan kaynaklanan kalkışta titreme, silkeleme arızası ve sorunlarına garantili çözüm üretmekteyiz. .

Volvo Powershift Şanzıman Arızaları

Volvo powershift şanzıman sorunlarının en başında kavrama problemleri gelir. Genellikle kalkışta titreme olarak kendini belli eden kavrama sorunu, bir müddet sonra sürüş keyfini tamamen ortadan kaldırabilir.

Volvo powershift şanzımanların diğer bir arızası, powershift mekatronik ünitenin bozulmasıdır. En belirgin arıza tipleri, özellikle ısınınca, geri vites veya D konumuna alındığında şanzımanda vuruntu ve ilerleyen durumlarda şanzımanın bazı viteslere hiç geçmemesidir. Bu problem kavramadan bağımsız olarak mekatronik beyin arızasını işaret etmektedir.

Volvo Powershift Kavrama Fiyatı

Atco olarak, başta Türkiye’nin önde gelen araç kiralama firmalarına ve seçkin Volvo müşterilerine sunduğumuz Volvo Powershift kavrama fiyatı, garantili olarak yaptığımız işlem olmasına karşın oldukça uygundur. Powershift kavrama değişimi fiyatı için 0 216 365 95 00 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Firmamızdan ister montaj dahil fiyat, isterseniz sadece Volvo kavrama kiti fiyatı bilgisi alabilirsiniz. Firmamızı aramadan Volvo Powershift kavrama tamiri yaptırmayınız.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen Volvo Powershift DCT450/MPS6 ve DCT451/MPS6i otomatik şanzımanlar ve kavramaların titreme, silkeleme gibi problemleri kesinlikle ortadan kaldırılmaktadır. Kavrama kiti değişiminden sonra Powershift adaptasyon işlemleri yapılmakta ve bu sayede garantili revizyon işlemi gerçekleştirilmektedir.

Volvo Mekatronik Tamiri

Şanzıman düşük perforamans, selenoid arıza kodları, vites geçişlerinde vuruntu ve geri vitesin kaybolması gibi arızaların büyük çoğunluğunun kaynağı mekatronik ünitesidir. Bazı durumlarda, yeni kavrama revizyonu yapılan araçlarda, kavrama basıncı yükseleceği için bu arızalar daha da belirginleşmektedir. Servisimizde Volvo Powershift Mekatronik Tamiri garantili olarak yapılmaktadır.

Volvo mekatronik tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Volvo Powershift Şanzıman Yağı Değişimi

Volvo Powershift şanzıman yağı değişimi, yağın ısınma ve kirlenme oranları göz önüne alındığında, otomatik şanzımanın ömrünü ciddi olarak uzatmaktadır. Servisimizde powershift şanzıman yağı değişimi tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Volvo powershift otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Volvo Powershift Kavrama Tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.