Chrysler Otomatik Şanzıman

Chrysler aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Chrysler araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Chrysler otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Chrysler otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Chrysler Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Chrysler grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

Chrysler Şanzıman Tamiri ve Testi

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Chrysler otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

62TE Otomaik Şanzıman Revizyon Sonrası Final Testi:

Chrysler araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Chrysler şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Chrysler Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Chrysler Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

Chrysler Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Chrysler şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Chrysler otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Chrysler şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Chrysler şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Chrysler Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Chrysler aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

3 thoughts on “Chrysler Otomatik Şanzıman

 1. Ozturk
  Ozturk / Cevapla 11 Eylül 2020 at 00:29

  Arac chersler 98 model concorde modeli dır aracım ara ara direk 3uncu viteste kalkış yapıyor diğer viteslere geçmiyor sorunu nedir

 2. Erol Bilen
  Erol Bilen / Cevapla 6 Ocak 2023 at 01:17

  Ustam benim Chrysler Stratus geri vitese geçmiyor bana nasıl yardımcı olur musunuz yerininiz Ankara nin neresinde

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 6 Ocak 2023 at 09:51

   Merhaba Erol Bey, aracınızda bulunan şanzıman şu an için hizmet vermemekteyiz. Sadece parça satışımız var bu şanzımanla ilgili. Arıza tespitinizi yaptırdıktan sonra gerekli parçalar konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.