Nissan Pathfinder Otomatik Şanzıman Tamiri

Nissan Pathfinder otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Nissan Pathfinder araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Nissan Pathfinder otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Nissan Pathfinder otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Nissan Pathfinder Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Nissan Pathfinder araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

 • Nissan Pathfinder RE4R01A 4 vites Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Nissan Pathfinder RE5R05A 5 vites Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Nissan Pathfinder otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Nissan Pathfinder araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Nissan Pathfinder şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Nissan Pathfinder otomatik şanzıman fiyatlarımızı bölge servislerimizden öğrenebilirsiniz.

Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Kartal: 02163659500 / 05522901567
Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Levent: 02123253725 / 05330907188
Atco Otomatik Şanzıman Servisi Ankara: 03122781390 / 05522861598
Atco Otomatik Şanzıman Servisi İzmir: 02325045106 / 05522791288

Nissan Pathfinder Şanzıman Yağı Değişimi

Nissan Pathfinder şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Nissan Pathfinder otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nissan Pathfinder şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Nissan Pathfinder şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Nissan Pathfinder Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Nissan pathfinder aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

2 thoughts on “Nissan Pathfinder Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Bahadır Öztin
  Bahadır Öztin / Cevapla 28 Kasım 2020 at 12:32

  Merhaba benim 2001 3.5 pathfinder var. 4. Viteste aracın vietsi atıyor ve boşa çıkiyor.Aracı stop ettirdikte sonra 15- 20 saniye bekledikten sonra düzeliyor.İzmir de iyi bir şanzımancı arıyorum.Bu konu ile ilgili verirseniz sevinirim.

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 28 Kasım 2020 at 13:04

   Merhaba Bahadır Bey Atco şanzıman olarak İzmirde şubemiz vardır. İsterseniz İzmir şube master teknik sorumlumuz çağdaş beyle irtibata geçebilirsiniz. irtibat numarası 0555 614 12 57 nolu numaradan ulaşabilirsiniz. ücretsiz test için İzmir şubemize bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.