Chevrolet Lacetti Otomatik Şanzıman Tamiri

Chevrolet Lacetti otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Chevrolet Lacetti araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Chevrolet Lacetti otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Chevrolet Lacetti otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Chevrolet Lacetti Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı‘daki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Chevrolet Lacetti araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

  • GM 6T30 Otomatik Şanzıman

Chevrolet Lacetti Otomatik Şanzıman Tamiri

  • GM 6T40 Otomatik Şanzıman

ChervoletLacetti6T40otomatiksanziman

  • GM 6T45 Otomatik Şanzıman

ChervoletLacetti6T45otomatiksanziman

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Chevrolet Lacetti otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Chevrolet Lacetti araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Chevrolet Lacetti şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Chevrolet Lacetti Otomatik Şanzıman Tamiri Fiyatları

Chevrolet Lacetti Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Chevrolet Lacetti Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

Chevrolet Lacetti Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Chevrolet Lacetti şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Chevrolet Lacetti otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Chevrolet Lacetti şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Chevrolet Lacetti şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Chevrolet Lacetti Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak Ankara, İstanbul Levent, İstanbul Kartal ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Chevrolet Lacetti aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

9 thoughts on “Chevrolet Lacetti Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Şaban o kuran
  Şaban o kuran / Cevapla 31 Temmuz 2019 at 23:15

  Selamünaleyküm hayırlı akşamlar 2005 model 16SX large hatchback araba otomatik Aracımın Photomaton gecesinde ikinci vitesten üç & dörde geçmiyorum boşa düşüyor bunun için bilgi verebilir misiniz

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 12 Ağustos 2019 at 10:35

   Şaban bey, büyük ihtimalle şanzıman içerisinde mekanik bir hasar var ve bundan dolayı şanzımanınız ikinci vitesten yukarısını yapamamaktadır.

 2. Yakup
  Yakup / Cevapla 6 Haziran 2020 at 12:47

  Merhabalar, Chevrolet lacertti 2005 otomatik vites şanzıman yağ değişiminde içinde talaş gördük, araç durulmak için frene basıldığında ve geçişte KGT jğt vurmakta, ne yapmamız gerek

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 8 Haziran 2020 at 11:22

   Yakup Bey, şanzımanınızın revizyon olması gerekmektedir.

  • Mehmet PINAR
   Mehmet PINAR / Cevapla 26 Temmuz 2020 at 23:20

   2005 Lacetti aracimda D de lambada dururken 7 sn de1 ince bir tık sesi geliyor Aracın gidişinde vites geçişlerinde hiçbir sıkıntı yok rampada hafif kaçırma da gözlemledim şanzıman yağ filtre değişimleri kaç km yapılır? İyi Çalışmalar

 3. Mücahit akçe
  Mücahit akçe / Cevapla 31 Temmuz 2020 at 19:36

  Hayırlı günler hayırlı bayramlar 2005 model 1.6 sx lacetti otomatik aracım var D moduna aldıgımda hareket etmiyor sanzuman yagıda baya eksik bunun sebebi bu olabilirmi

 4. Mustafa
  Mustafa / Cevapla 10 Ekim 2020 at 14:09

  Merhabalar aracım vites aralığını kısa atlıyor ve çok hissettiriyor bazen 80 90 km hızla giderken vites atmasını bekliyorum atmıyor bunun sebebi nedir ne kadar bir masraf çıkartır birde problemi tamir edildikten sonra tekrarlarmi iyi günler Chevrolet lacetti 1.6 CDX 2006 model

 5. Ümit
  Ümit / Cevapla 29 Mayıs 2023 at 21:35

  Merhaba 2004 1.6 SX benzinli tam otomatik 4ileri şanzıman da araç bazen çekişten düşüyor ve bazen erken vites atıyor sonra çekiş düşüyor ve arıza kodu p0700-p0741 arıza kodu çıkıyor ayrıca çok dik bir yokuşta (R)geri vitese takınca araç kalkmıyor kımıldamıyor hatta sorun ne olabilir

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 30 Mayıs 2023 at 16:19

   Merhaba, maalesef aracınızdaki şanzıman modeline hizmet vermemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.