Saab Otomatik Şanzıman

Saab marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Saab araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Saab otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Saab otomatik şanzıman tamiri konusunda kesin çözüm üretmekteyiz.

Saab otomatik şanzıman tamiri

Saab Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Saab grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre şanzıman tipleri:

 • Saab 9-3: AW55-50SN, TF80SC(AF40) Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Saab 9-5: AW55-50SN, AW55-51SN, TF80SC(AF40) Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Saab otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Saab araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Saab şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Saab Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Saab Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

Saab Şanzıman Yağı Değişimi

Saab şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Saab otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Saab şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Saab şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Saab Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Saab aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

6 thoughts on “Saab Otomatik Şanzıman

 1. Ömer Şeker
  Ömer Şeker / Cevapla 15 Nisan 2019 at 22:53

  Arabam Saab 9-5 99 mod. Otomatik, ileri gidiyor, geri gitmiyor.

 2. Ömer Şeker
  Ömer Şeker / Cevapla 15 Nisan 2019 at 22:56

  Saab 9-5 99 mod otomatik, ileri gidiyor, geri gitmiyor.

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 16 Nisan 2019 at 09:20

   Ömer Bey, aracınızda geri hareket yoksa, şanzımanınız içerisinde mekanik bir hassar mevcuttur ve mutlaka revize edilmesi gerekmektedir.

 3. Aslan Özden Türedi
  Aslan Özden Türedi / Cevapla 23 Ağustos 2019 at 11:59

  2002 model 93 turbo Aero aracımın otomatik şanzıman konum sensörünün değişmesi gerektiği söylendi. Parça değişimi yapılabiliyor mu? Parça maliyeti ve toplam tutar ne olur?

 4. Mustafa bedir
  Mustafa bedir / Cevapla 24 Ocak 2021 at 21:30

  2007 model saap 9/5 benzinli otomatik şanzıman yukuş düz fark etmez 2 ila 3 olabilir kaçırıyor revizyonlu şanzıman varmı bunu tamir malzeme ihçilik nekadar mallolur

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 25 Ocak 2021 at 11:17

   Merhaba Mustafa Bey aracınızdaki problem şanzıman içi kaynaklı bir arızadır. Aracınızdaki mevcut şanzımana hizmet verememekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.