Jaguar Otomatik Şanzıman

Jaguar marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Jaguar araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Jaguar otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir.

Jaguar Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Jaguar Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Jaguar araçlarında ZF şanzıman, Aisin şanzıman ve Ford şanzıman kullanmaktadır. Atco Mühendilik olarak bütün bu Jaguar otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.Jaguar grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

  • Jaguar F-Pace: ZF 8HP50/8HP70 Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Jaguar S-Type: 5 İleri 5R55 ve 5HP19, 6 İleri 6HP19/6HP26 Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Jaguar X-Type: AF40 (Aisin TF80) Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Jaguar XE: ZF 8HP45 ve 8HP70 Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Jaguar XF: 6 İleri ZF 6HP26/6HP28, 8 ileri ZF 8HP45/8HP70 Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Jaguar XJ: 5 İleri 722.6 şanzıman, 6 ileri ZF 6HP19/6HP26, 8 ileri ZF 6HP28/8HP70 Otomatik Şanzıman Tamiri

Jaguar Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Jaguar otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Jaguar araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Jaguar şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Jaguar otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Jaguar Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Jaguar şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Jaguar otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Jaguar şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Jaguar şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Jaguar Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

  • Aracınızın model yılı
  • Aracınızın motor hacmi
  • Aracınızın yakıt tipi
  • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Jaguar aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

5 thoughts on “Jaguar Otomatik Şanzıman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.