Ford Fusion Otomatik Şanzıman Tamiri

Ford Fusion otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Ford Fusion araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Ford Fusion otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Ford Fusion otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Ford Fusion otomatik şanzıman tamiri

Ford Fusion Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Ford Fusion araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

 • Ford Fusion >> 4 İleri Vites 4F27E Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Ford Fusion >> Powershift Otomatik Şanzıman Tamiri (6DCT250 Kuru Kavrama)
 • Ford Fusion >> 6F35 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Ford Fusion >> 6 İleri Vites AF21 (TF-81SC) Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Ford Fusion otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Ford Fusion araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Ford Fusion şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Ford Fusion otomatik şanzıman fiyatlarımızı bölge servislerimizden öğrenebilirsiniz.

Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Kartal: 02163659500 / 05522901567
Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Levent: 02123253725 / 05330907188
Atco Otomatik Şanzıman Servisi Ankara: 03122781390 / 05522861598
Atco Otomatik Şanzıman Servisi İzmir: 02325045106 / 05522791288

Ford Fusion Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Ford Fusion şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Ford Fusion otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ford Fusion şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Ford Fusion şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Ford Fusion Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Ford Fusion aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

3 thoughts on “Ford Fusion Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Ahmet
  Ahmet / Cevapla 5 Temmuz 2019 at 20:17

  Ford fision yarı otomatık aracım hata mesajı vermeden bazen düzgün bazen bozuk vites değişiyor devir yükseliyor bagırıyor sonra geçiyor nedeni nedir yarcımcı olursanız sevinirim 5 ileri yarı otomatik vites

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 7 Temmuz 2019 at 09:48

   Ahmet Bey, şanzıman TCM ünitesi ile ilgili olabilir. Atco olarak şu etapta yarı otomatik viteslere hizmet vermediğimiz maalesef ki çok fazla yardımcı olamıyoruz.

 2. Hacı Seyit ÖZKAN
  Hacı Seyit ÖZKAN / Cevapla 18 Eylül 2020 at 08:52

  Yukarıdaki ahmet beyin sıkıntısı aynı bende de vardı, şimdi de şanzıman bozukluğu yazıyor yarı otomatik 2006 model fusion. Şanzıman modülü yedek parça malzemesi ile beraber ne kadar ücrete değişir acaba ve kayseride şubeniz-servisiniz var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.