Nissan Terrano Otomatik Şanzıman Tamiri

Nissan Terrano otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Nissan Terrano araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Nissan Terrano otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Nissan Terrano otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Nissan Terrano Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Nissan Terrano araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

  • Nissan Terrano R50 RE4R01A 4 vites Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Nissan Terrano R51 RE5R05A 5 vites Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Nissan Terrano otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Nissan Terrano araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Nissan Terrano şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Nissan Terrano Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Nissan Terrano Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

Nissan Terrano Şanzıman Yağı Değişimi

Nissan Terrano şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Nissan Terrano otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nissan Terrano şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Nissan Terrano şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Nissan Terrano Otomatik Şanzıman Tamiri

  1. Necati Bektaş
    Necati Bektaş / Cevapla 2 Eylül 2020 at 18:50

    Iyi günler bizim 2000 model 2 7 otomatik vites nissan terrano marka aracımız var aracınızda 4 vitese geçmeme ve vites geçişlerinde vuruntu var ve aracımız bilgisayarda solenoid arazasi veriyor bu aracın selenoidleri elinizde mevcutmu bize nasıl yardim edebilirsiniz teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.