ZF Otomatik Şanzıman Tamiri

Bmw, Audi, Jeep… Aracınızın markası ne olursa olsun, ZF otomatik şanzıman kullanıyorsanız ve otomatik şanzımanınızda başta vuruntu problemi olmak üzere sorun yaşıyorsanız, doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites ZF şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. ZF otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Yüksek teknoloji ekipmanlarımızla ZF otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

ZF Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır.

ZF Şanzıman Nedir?

ZF, Almanya merkezli şanzımanlar ve araç parçaları üreten bir firmadır.  ZF şanzımanları ileri teknoloji ile geliştirilen binek araçlar için, ticari araçlar için, yük araçları gibi şanzıman kullanılan tüm motorlu taşıtlarda kullanılmaktadır.

ZF Şanzıman Arızaları

ZF Otomatik Şanzıman Tamiri

ZF şanzıman tamiri kendi özel kitleri ile yapılmalı ve özellikle otomatik zf şanzıman tamiri işinin ehli ve şanzımanı iyi bilen kişilerce yapılmalıdır.

ZF otomatik şanzıman tamiri kullanılan araç ve model baz alınarak servis kitapçıklarında belirtilen özellikler dışına çıkılmadan titizlikle gerçekleşmelidir. Triptonic vitesleri de bulunan ZF şanzımanlar araçlara göre farklılık gösterir. Önden çekişli araçlarda ZF şanzıman tamiri yapılırken ön tekerler bağlanmalı askıya alınmalıdır. Bu tip teknik özellikler ZF şanzıman tamiri kendini geliştirmiş otomatik şanzıman tamircileri tarafından yapılmalıdır. Şanzıman tamiri yaptırmadan önce kulaktan dolma bilgilerle herhangi bir tamirciye aracı götürmek çok yanlıştır. Tamir edilebilecek şanzıman kutuları uzmanlığı olmayan kimseler tarafından açıldığından geri dönüşü mümkün olmayan oldukça masraflı hasarlara neden olabilir.

ZF Şanzıman Beyni Arızaları

Şanzıman tamiri, şanzıman beyin arızaları, hidrolik beyin revizyonlarında uzmanlık gösteren ATCO Mühendislik ileri teknoloji ile üretilen şanzıman beyni test makinelari ile ZF şanzıman tamirini titizlikle gerçekleştirecektir. Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün ZF otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

ZF Şanzıman Beyni Tamiri

Firmamızdaki valf gövdesi test cihazı, şanzıman arızalarını bulmak için özel test plakaları ile şanzıman beynine bağlandığı andan itibaren kısa bir süre içinde nasıl bir aksaklık var, şanzıman tamiri için neler yapılmalı gibi akılda oluşan sorulara cevap bulunur. Hasar ve aksaklıklar tespit edildikten sonra ikinci adım olarak ZF şanzıman tamirine geçilir ve yapılması gereken işlemlerin tamamlanması ile birlikte aracınızı servis garantili olarak teslim alırsınız.

ZF şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve ZF şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca her türlü ZF şanzıman parçaları, orijinal ve alternatif olarak sizler için tedarik edilebilmektedir.

ZF araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Volvo şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel ZF otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

ZF Şanzıman Yağı Değişimi

Otomatik şanzımanlı araçların ilk günkü performansını ve gücünü koruması için kontroller ve bakımlar çok önemlidir. Araçlar şanzıman tamirine ihtiyaç duymadan önce rutin kontrolleri yapılmalı ve şanzıman kutusu ömrü uzatılmalıdır.  Bunun için şanzıman yağı sıkça kontrol edilmeli ve araç kullanım halinde iken hasar oluşabilecek durumlardan kaçınılmalıdır. Aracın normal seyrinde kuşkulanan durumlar oluştuğunda düzelir düşüncesiyle boş vermek yerine üzerine düşerek araç bakımdan geçirilmelidir. Şanzıman araç için oldukça önemli bir organdır, sürüş halinde oluşacak olası hasarlar tehlikeli durumlar doğurabilir.

ZF şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. ZF otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

ZF Şanzıman Kullanılan Araçlar

Land Rover Otomatik Şanzıman

Bmw Otomatik Şanzıman

Jaguar Otomatik Şanzıman

19 thoughts on “ZF Otomatik Şanzıman Tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.