Mercedes Sprinter Otomatik Şanzıman Tamiri

Mercedes Sprinter araçlarınızın otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Mercedes-Benz marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz 903 ve 906 Mercedes Sprinter otomatik şanzıman tipleri:

 • Mercedes Sprinter W903 722.6 5 vites Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Mercedes Sprinter W906 722.6 5 vites Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Mercedes Sprinter W906 722.9 7 vites Otomatik Şanzıman Tamiri

Mercedes Sprinter Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Mercedes otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Mercedes Sprinter Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Mercedes Sprinter Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

Mercedes Sprinter Şanzıman Yağı Değişimi

Mercedes Sprinter şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Mercedes Sprinter otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mercedes Sprinter şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Mercedes Sprinter şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Mercedes Sprinter Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Mercedes Sprinter aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

2 thoughts on “Mercedes Sprinter Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Süleyman Güleç
  Süleyman Güleç / Cevapla 23 Ekim 2023 at 14:49

  Merhabalar bizde mercedes sprinter 2008 model w906 var gaz kesme sorunu değişik ses var ve tekrar marşşı aç kapat yaptığında düzeliyor

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 26 Ekim 2023 at 10:15

   Merhaba, şanzıman içide ya da beyindeki solenoid grubunda basınç kaçaklığı olabilir. Öncelikle cihaz bağlatıp arıza kodlarına baktırmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.