Hyundai ix35 Otomatik Şanzıman Tamiri

Hyundai ix35 otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Hyundai ix35 araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Hyundai ix35 otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Hyundai ix35 otomatik vites arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Hyundai ix35 otomatik şanzıman tamiri

Hyundai ix35 Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı‘daki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Hyundai ix35 araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

 • Hyundai ix35 A6LF1/A6MF1 Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Hyundai ix35 otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Hyundai ix35 araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Hyundai ix35 şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Hyundai ix35 Otomatik Şanzıman Fiyatı

Hyundai ix35 Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Hyundai ix35 Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

Hyundai ix35 Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Hyundai ix35 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Hyundai ix35 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hyundai ix35 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Hyundai ix35 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Hyundai İx35 Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak Ankara, İstanbul Levent, İstanbul Kartal ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Hyundai İx35 aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

5 thoughts on “Hyundai ix35 Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Rıza Erseven
  Rıza Erseven / Cevapla 4 Eylül 2019 at 23:40

  MerhabalarKıbrıstan yazıyorum 2013 iix 35 otomatik crdi var 129000 km şnzuman yağını değiştirdik ama ilk kalkışlarda vitesler çok sesli ve sert geçiyor araç salanıyor nasıl yardımcı olabilirsiniz tamiri için mutlak istanbula gelmem gerekir mi birde tamiri aşağı yukarı ne kadardır teşekkürler

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 24 Mayıs 2020 at 21:27

   Rıza Bey, aracı bize getirseniz daha iyi olacaktır.

 2. Kerim yücel
  Kerim yücel / Cevapla 26 Şubat 2021 at 12:33

  Selam merhabalar aracımız 2013 ix35 araç evin önünde park halinde durmakta biraz yokuş araç bazen ilk çalıştırmada parktayken vites kilitleniyor geçmiyor sorun ne olabilir

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 1 Mart 2021 at 14:06

   Kerim bey, problem vites kolunda, vites halatında ya da şalter kolunda olabilir.

 3. Uğur Bey
  Uğur Bey / Cevapla 11 Kasım 2022 at 21:33

  Arkadaşlar bu adamların yorumlarına aldanıp götürmeyin hele ki CVT ŞANZIMAN aracınız varsa rezil olursunuz. Ben 1 yıl gittim geldim arabamı benide rezil ettiler. Aracıımı piyasadan 25-30 BİN aşağısına sattım.
  Allah’ın dan bulun inşallah. Ankara servisinde yaptırdım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.