Hyundai i30 Otomatik Şanzıman Tamiri

Hyundai i30 otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Hyundai i30 araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Hyundai i30 otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Hyundai i30 otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Hyundai i30 Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Hyundai i30 araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

  • Hyundai i30 A4CF1/A4CF2 Otomatik Şanzıman Tamiri

  • Hyundai i30 A6LF1/A6MF1 Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Hyundai i30 otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Hyundai i30 araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Hyundai i30 şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Hyundai i30 otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Hyundai i30 DCT Şanzıman Ses Problemi

Son dönemlerde servisimizde birkaç i30 sahibi müşterimizde karşılaştığımız şanzımandan özellikle soğuk havalarda gelen tıkır tıkır ses probleminin nedeni şanzıman volantı olarak belirlenmiştir. Eğer aracınızda böyle bir şikayet var ise, öncelikle yetkili serviste yazılım güncellemesi yaptırmanızı ve volantınızı kontrol ettirmenizi tavsiye ederiz.

Hyundai i30 Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Hyundai i30 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Hyundai i30 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hyundai i30 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Hyundai i30 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Hyundai İ30 Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

  • Aracınızın model yılı
  • Aracınızın motor hacmi
  • Aracınızın yakıt tipi
  • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Hyundai İ30 aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

27 thoughts on “Hyundai i30 Otomatik Şanzıman Tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.