Kia Rio Otomatik Şanzıman Tamiri

Kia Rio otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Kia Rio otomatik şanzıman tamiri, arıza tespiti, bakımı, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Kia Rio otomatik şanzıman tipleri:

 • Kia Rio Otomatik Şanzıman Tamiri – A4CF1 4 ileri vites
 • Kia Rio Otomatik Şanzıman Tamiri – A4CF2 4 ileri vites
 • Kia Rio Otomatik Şanzıman Tamiri – A6GF1 6 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Kia otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Garantili Kia Rio Otomatik Şanzıman Tamiri

Kia Rio Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Kia Rio Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Kia Rio Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

Kia Rio Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Kia Rio şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Kia Rio otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kia Rio şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Kia Rio şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Kia Rio Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer kia Rio aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

3 thoughts on “Kia Rio Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Mustafa
  Mustafa / Cevapla 2 Ocak 2021 at 01:03

  Kolay gelsin geçen ay 1.4 stonik 6 ileri otomatik vites arac aldım araç ta özellikle sabah çalıştığında şanzımandan uğultu geliyor serviste gösterdim normal dediler pek inandırıcı gelmedi birde size danışmak istedim. Özellikle soğukta uğultu gelmemesi normalmi. Teşekkür ederim

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 4 Ocak 2021 at 12:12

   Merhaba Mustafa Bey aracınızdaki ses problemi için yerinde dinlemek isteriz. Duymadığımız bir ses için size yorum yapmamız sağlıklı olmıyacaktır. Dilerseniz İstanbul yada İzmir şubelerimize bekleriz.

 2. Mustafa
  Mustafa / Cevapla 2 Ocak 2021 at 01:07

  Kolay gelsin geçen ay 2020 model 1.4 benzinli 6 ileri otomatik vites stonik araç aldım araç ta özellikle sabah çalıştığında şanzımandan uğultu geliyor serviste gösterdim normal dediler pek inandırıcı gelmedi birde size danışmak istedim. Özellikle soğukta uğultu gelmemesi normalmi. Teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.