Kia Picanto Otomatik Şanzıman Tamiri

Kia Picanto otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Kia marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Kia Picanto otomatik şanzıman tipleri:

 • Kia Picanto JF405 Otomatik Şanzıman Tamiri – 4 ileri vites Jatco

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Kia otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Kia Picanto Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Güncel Kia Picanto şanzıman fiyatlarımızı bölge servisleri destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Kartal: 02163659500 / 05522901567
Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Levent: 02123253725 / 05330907188
Atco Otomatik Şanzıman Servisi Ankara: 03122781390 / 05522861598
Atco Otomatik Şanzıman Servisi İzmir: 02325045106 / 05522791288

Kia Picanto Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Kia Picanto şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Kia Picanto otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kia Picanto şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Kia Picanto şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Kia Picanto Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer kia Picanto aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

5 thoughts on “Kia Picanto Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Yasin yilmaz
  Yasin yilmaz / Cevapla 4 Ağustos 2020 at 21:40

  Selamlar
  Aracım 2004 model Kia picanto 1.1 benzin LPG otomatik şanzıman
  Aracımı bir süre kullanıp isindikdiktan sonra dur-kalk yaparken ilk kalkış esnasında vuruntu yapıyor ve diğer viteslerde herhangi bir sorun yaşamıyorum.
  Ayni şekilde araç soğukken de ilk kalkış esnasında da diğer vites geçişlerinde de sorun yok. Yalnızca ısındıktan sonra dur kalk yaparken ilk kalkışta vuruntu var. Sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

  • Engin
   Engin / Cevapla 11 Şubat 2022 at 20:20

   İyi akşamlar 2006 Kia picanto otomatik şanzıman basınç selenoidi arızası veriyor

   • AtcoAdmin
    AtcoAdmin / Cevapla 13 Şubat 2022 at 18:34

    Engin bey, maalesef pandemi başlangıcından beri Picanto araçlara destek sunamamaktayız.

 2. fatih
  fatih / Cevapla 2 Haziran 2021 at 17:25

  merhaba,

  2007 1.1 picanto otomatik şanzıman aracım ilk kalkışta aracın kalkışı çok yavaş. Bu durum şanzıman arızası olarak mı değerlendirilmeli, şanzıman yağı vs bakımı mı önerilir?

  teşekkürler

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 10 Haziran 2021 at 12:22

   Merhaba Fatih Bey , bu durum şanzımanın geç doldurmasından da olabilir. Motorla alakalı bir durumdan da gerçekleşiyor olabilir. Motor durumunuza baktırıp daha sonra bizden yardım istemeniz çok daha doğru olur. Ya da şubelerimizden birine uğrarsanız ücretsiz bir şekilde durum değerlendirmesi yapabilir ve sonuca ulaşabiliriz. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.