Kia Ceed Otomatik Şanzıman Tamiri

Kia Ceed otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda; Kia marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Kia Ceed otomatik şanzıman tipleri:

 • Kia Ceed A4CF1 Otomatik Şanzıman Tamiri – 4 ileri vites
 • Kia Ceed A4CF2 Otomatik Şanzıman Tamiri – 4 ileri vites
 • Kia Ceed A6MF1 Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Kia otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Kia Ceed şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Kia Ceed Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Kia Ceed şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Kia Ceed otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kia Ceed şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Kia Ceed şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Kia Ceed Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer kia Ceed aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

4 thoughts on “Kia Ceed Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Murat
  Murat / Cevapla 14 Haziran 2020 at 22:01

  Bende2011kia ceed sw arabası var araç 200 bin km daha önce şanzıman yağı değitirilmemiş ben aracı 187 bin de aldım 194 binkm de 5ayönce yapını değiştirdim yağı değiştikten sonra ve şimdilerde çok azda olsa vites değişimlrrinde hafif vurma hissettiriyo daha kötü olmaması için ne yapmalıyım acaba değişen yağın kalitesi önemlimi

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 15 Haziran 2020 at 09:42

   Murat Bey, eğer araç ilk 80.000 km’de yağ değiştirmedi ise, daha yüksek kilometrelerde değişim önermiyoruz. Zira bu tip vutunrular yaptırabiliyor. Şanzımanın 200.000 km’de olduğunu öngörürseniz, bu tip vuruntular normaldir. İlerleyen safhada revizyon olması gerekebilir.

 2. Engin esen
  Engin esen / Cevapla 5 Temmuz 2020 at 16:35

  Selam; aracın 2013 model kia ceed sw otomatik.aracim bazen 5. Vitesten 4. Vitese düşerken sürtme veya sıyırma sesi gibi bir ses geliyor.bu ses genelde araci kendi halinde yavaşlamaya bırakınca 4 e düşerken yapıyor. Ama manuel veya direksiyondaki kulakciklardan ufalttigim zaman veya frenle hızlı bir şekilde yavaslasigimda yapmıyor. Vites buyulturkende yok. Sadece 5 ten 4 e inerken bazen yapiyor.arac 6 ileri şanzıman olduğu icin yağ değişimi yapılmıyor dendiginden dolayı degismedi hiç. Arac 128 bin km de
  Ne yapmam.gerekiyor

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 14 Temmuz 2020 at 14:49

   Engin Bey, aracınızdaki arızayı birebir incelememiz gerekmektedir. İstanbul veya İzmir’de misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.