Lancia Otomatik Şanzıman

Lancia marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Lancia araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Lancia otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Kia otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Lancia Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Lancia grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

 • Lancia Thema: 62TE

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Lancia otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Lancia araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Lancia şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Lancia otomatik şanzıman fiyatlarımızı bölge servisleri destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Kartal: 02163659500 / 05522901567
Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Levent: 02123253725 / 05330907188
Atco Otomatik Şanzıman Servisi Ankara: 03122781390 / 05522861598
Atco Otomatik Şanzıman Servisi İzmir: 02325045106 / 05522791288

Lancia Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Lancia şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Lancia otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Lancia şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Lancia şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Lancia Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Lancia aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

2 thoughts on “Lancia Otomatik Şanzıman

 1. Orhan
  Orhan / Cevapla 1 Ocak 2020 at 11:44

  Hocam merhaba lancia ypsilon 09 2013 model yari otomatik aracim var arac 33 bin km de daha. Aractaki sorun 5 viteste giderken gaza bastigim zaman vites kendini bosa atıyor ve ariza isigi yaniyor ayni sorunu bir kac defa calistirdigimda da yapti forumlarda hic seyler okumadim ne olabilir sizce tesekkurler

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 24 Mayıs 2020 at 19:15

   Orhan Bey, maalesef şu anda yarı otomatik şanzımanlara destek sağlayamıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.