Bmw Tork Konvertörü Tamiri

Dünyanın önde gelen araç üreticilerinden Bmw, çoğunlukla ZF marka otomatik şanzımanlar kullanmaktadır. . Firmamızda Bmw tork konvertörü tamiri (Bmw şanzıman türbünü tamiri)garantili  yapılmakta ve montaj hizmetlerimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. Özellikle E46 ve E90 Bmw serilerinde ZF şanzıman türbünü arızası ile karşılaşılmaktadır

Bmw Türbin Arızası Nasıl Anlaşılır?

Bmw türbin arızası en net şekli ile 100 km üzerinde hız ile seyrederken ve ayağınız gaz pedalında sabit konumda iken, devir saatinin 1.500-2.000 devir arasında hareket etmesi ile anlaşılabilir.

6HP serisi ZF şanzıman kullanan BMW araçlarda sıklıkla karşılan tork konvertör arızası, aracınız sabit bir hızda giderken, devir saatinde göreceğiniz oynamalardır. Eğer 100 km ve üzeri bir hızda ayağınız gaz pedalında sabit konumda giderken devir saatiniz 1500 ile 2000 devir arasında oynuyorsa, tork konvertörünüz arızalıdır.

Tork konvertör arızasının başka bir belirtisi, aracınız düz bir yolda giderken zaman zaman size kasis üzerinden geçiyor hissi vermesidir. Ayrıca şanzıman tork konvertörü kaçırmaya başlayınca şanzıman ısınması meydana gelir ve zaman içerisinde şanzımanın iç aksamına zarar vermeye başlar.

Firmamızda her türlü BMW tork konvertör arızası garantili bir şekilde tamir edilmektedir.

Bmw tork konvertörü tamiri
ZF 6HP9 Tork Konvertörü

BMW Tork Konvertörü Tamiri Fiyatları

BMW X3 otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz BMW X3 şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

BMW Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

2 thoughts on “Bmw Tork Konvertörü Tamiri

  1. Burak
    Burak / Cevapla 17 Ekim 2019 at 18:24

    Şanzuman revizyonu ortalama fiyatları ne kadar? Birde ben Kıbrıs’tan yazıyorum iletişim için whatsaap numarasj verirseniz sevinirim.

  2. Yusuf
    Yusuf / Cevapla 17 Ekim 2019 at 23:30

    Merhaba ustam 2003 model e46 3.30 ci aracım var vites düşülerinde hafif vuruntu başladı yeni. Birde yeni sabit gazda giderken 3-4 devir arasında devir inip kalkıyo inip kalkıyo bunu şanzıman yağ bakımı ile kurtarabilirmiyiz yoksa türbin mi revize edilmesi lazım. Birde revizyon ücretiniz ne olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.