Porsche Panamera Otomatik Şanzıman Tamiri

Porsche Panamera otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Porsche marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Porsche Panamera otomatik şanzıman tipleri:

 • Porsche Panamera 08C TR-80SD Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Porsche otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Porsche Panamera Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Güncel Porsche Panamera şanzıman fiyatlarımızı bölge servislerimizden öğrenebilirsiniz.

Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Kartal: 02163659500 / 05522901567
Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Levent: 02123253725 / 05330907188
Atco Otomatik Şanzıman Servisi Ankara: 03122781390 / 05522861598
Atco Otomatik Şanzıman Servisi İzmir: 02325045106 / 05522791288

Porsche Panamera Şanzıman Yağı Değişimi

Porsche Panamera şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Porsche Panamera otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Porsche Panamera şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Porsche Panamera şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Porsche Panamera Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Porsche Panamera aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

3 thoughts on “Porsche Panamera Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Ali
  Ali / Cevapla 17 Mayıs 2019 at 11:43

  İyi çalışmalar Porshe panemara 2012 model aracım var araç motoru sıcak yada soğuk fark etmiyor arada sırada aracı yürüttük ten sonra ikinci vites e atmıyor devir saati 3 bini geçiyor bende manuel e alıp vites yükseltmek zorunda kalıyorum bu sıkıntı neyden kaynaklı olabilir

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 17 Mayıs 2019 at 13:50

   Ali Bey, muhtemelen selenoid ve hidrolik valf grubunuz gerekli basıncı sağlayamıyor. Bir diğer ihtimal geçiş taslarında olabilecek hidrolik kaçaklardır. Kademeli olarak aracınızın incelenmesi gerekmektedir. Aracı hiç orjinal cihaza bağlatıp arıza kodlarını sorgulattınız mı?

 2. Ali
  Ali / Cevapla 17 Mayıs 2019 at 11:57

  Panemera diesel 2012 aracım var araç çok sık olmamak şartıyla motor sıcak yada soğuk fark etmiyor araç kalktıktan sonra ikinci vites e geçmiyor devir saat i 3 bini geçiyor bu arada manuel e alıp vites yükseltmek zorunda kalıyorum bu arıza nın. Nedeni ne olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.