Renault Captur Otomatik Şanzıman Tamiri

Renault Captur otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Renault Captur araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Renault Captur otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Renault Captur otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Renault Captur otomatik şanzıman tamiri

Renault Captur araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

 • Renault Captur >> EDC Otomatik Şanzıman Tamiri

 • Renault Captur >> CVT JF015E Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Renault Captur otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Renault Captur Otomatik Şanzıman tamiri hizmetimiz İstanbul Levent, İstanbul Kartal, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır. 

Renault Captur araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Renault Captur şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Renault Captur otomatik şanzıman fiyatlarımızı bölge servislerimizden öğrenebilirsiniz.

Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Kartal: 02163659500 / 05522901567
Atco Otomatik Şanzıman Servisi – İstanbul Levent: 02123253725 / 05330907188
Atco Otomatik Şanzıman Servisi Ankara: 03122781390 / 05522861598
Atco Otomatik Şanzıman Servisi İzmir: 02325045106 / 05522791288

Renault Captur Şanzıman Yağı Değişimi

Renault Captur şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Renault Captur otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Renault Captur şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Renault Captur şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ustaya Sor – Renault Captur Şanzıman Arızaları

Aracınızda yaşadığınız otomatik şanzıman problemini makine mühendisleri ve ustalarımızdan oluşan ekibimize sormadan önce lütfen sorunuza aşağıdaki bilgileri paylaşarak başlayınız:

 • Aracınızın model yılı
 • Aracınızın motor hacmi
 • Aracınızın yakıt tipi
 • Varsa arıza kodunuz

Eğer aracınızın arıza kodunu bilmiyorsanız, yakındaki bir serviste aracınızı cihaza bağlatabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’deki servislerimizde bu işlem tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eğer Renault Captur aracınızda motor arızası yaşıyorsanız, sorularınızı motorrevizyonu.com sayfasından motor teknik ekibimize ulaştırabilirsiniz.

One thought on “Renault Captur Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Nihat Savaş
  Nihat Savaş / Cevapla 30 Kasım 2020 at 10:51

  2015 model dizel edc şanzıman 1500 cc 100000kmde captur sahibiyim iki üç aydır 7-8 defa rampa çıkarken araç boşa düşermiş gibi çekişi bırakıp motor devrini yükseltti. Son günde vites değişimlerinde bir şıkıltı sesiyle vites değiştirdi. Öncesinde biir hafta boyunca manuel kullanmıştım hiç bir sıkıntı yapmamıştı. Servise götürdüm test sürüşü yaptık sorun çıkarmadı .bilgisayara girdi iki kere ısınmadan başka bir şey yok aracı lifte aldık motor yağı şanzımana girmiş dediler.keçenin kaçırmış olduğunu öncelikle keçenin değişmesi gerektiği ancak sıkıntısı varsa debriyaj grubunun da değişeceği söylendi ancak 3 haftadan önce yurtdışından gelmesi beklenecekmiş. şu an vites değişiminde de ses yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.