Volvo V40 Otomatik Şanzıman Tamiri

Volvo V40 otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Volvo V40 araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Özellikle Volvo V40 D2 Powershift titreme sorunu için bize danışabilirsiniz. Volvo V40 otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Volvo V40 şanzıman problemi için kesin çözüm üretmekteyiz.

Volvo V40 Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Volvo V40 araçlara garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre şanzıman tipleri:

  • Volvo V40 AW55-50SN (AF33-5) Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Volvo V40 Powershift Şanzıman Tamiri (MPS6 – DCT450)  
  • Volvo V40 Şanzıman Kavrama Kiti Değişimi ve Tamiri – Powershift Islak Kavrama

Volvo V40 Kavrama Kiti

Volvo V40 powershift şanzımanların en büyük sorunu olan kalkışta titreme problemidir. Özellikle yokuşta kalkışta titreme olarak kendini belli eden Volvo V40 kavrama sorunu ancak kavrama kiti tamiri veya değişimi ile çözüme kavuşturulabilir. Volvo S60 Powershift titreme sorunu çözümü için bize danışabilirsiniz. 

Güncel Volvo V40 Powershift kavrama fiyatı ve powershift kavrama değişimi fiyatı hakkında bilgi almak için 0 216 365 95 00 nolu telefondan servis danışmanımıza ulaşabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul Kartal’daki servisimizde ücretsiz ekspertiz ve test sürüşü hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ford-Mondeo-Focus-Fiesta-Powershift-Kavrama-Tamiri

Güncel Volvo V40 powershift kavrama kiti fiyatı ve Volvo V40 powershift kavrama değişimi fiyatı için 0 216 365 95 00 nolu telefondan servis danışmanımıza ulaşabilirsiniz.

Volvo V40 Otomatik Şanzıman Arızası

Kavrama sorunu haricinde Volvo powershift şanzımanların diğer bilinen bir arızası, powershift mekatronik ünitenin bozulmasıdır. En belirgin arıza tipleri, geri vites veya D konumuna alındığında şanzımanda vuruntu ve ilerleyen durumlarda şanzımanın bazı viteslere hiç geçmemesidir. Çoğu zaman araç ekranında bu durumda “Düşük Şanzıman Performansı” uyarısı belirir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Volvo otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Volvo V40 Şanzıman Yağı Değişimi

Volvo V40 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Volvo V40 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Volvo V40 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Volvo V40 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Güncel Volvo V40 otomatik şanzıman fiyatlarımızı ve Volvo otomatik şanzıman fiyatlarını (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.