Volvo S40 Otomatik Şanzıman Tamiri

Volvo S40 otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Volvo marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Volvo S40 otomatik şanzıman tipleri:

  • Volvo S40 AW55-50SN (AF33-5) Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Volvo S40 Powershift (MPS6 – DCT450) Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Volvo otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Volvo S40 otomatik vites tamiri ve tamir sonrası testi ile ilgili videomuzu sizlerle paylaşmaktayız:

Güncel Volvo S40 şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Volvo S40 anzıman Yağı Değişimi

Volvo S40 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Volvo S40 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Volvo S40 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Volvo S40 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.