Volvo Powershift Kavrama Tamiri

Volvo Powershift şanzımanların; Kavrama titreme, silkeleme arızası ve sorunlarına garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Powershift şanzımanların arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız.

Volvo Powershift Şanzıman Arızaları

Volvo powershift şanzıman sorunlarının en başına kavrama problemleri gelir. Genellikle kalkışta titreme olarak kendini belli eden kavrama sorunu, bir müddet sonra sürüş keyfini tamamen ortadan kaldırabilir.

Volvo powershift şanzımanların diğer bir arızası, powershift mekatronik ünitenin bozulmasıdır. En belirgin arıza tipleri, geri vites veya D konumuna alındığında şanzımanda vuruntu ve ilerleyen durumlarda şanzımanın bazı viteslere hiç geçmemesidir.

Volvo Powershift Kavrama Fiyatı

Atco olarak, başta Türkiye’nin önde gelen araç kiralama firmalarına ve seçkin Volvo müşterilerine sunduğumuz Volvo Powershift kavrama fiyatı, garantili olarak yaptığımız işlem olmasına karşın oldukça uygundur. Powershift kavrama değişimi fiyatı için 0 216 365 95 00 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Firmamızı aramadan Volvo Powershift kavrama tamiri yaptırmayınız.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen Volvo Powershift DCT450/MPS6 ve DCT451/MPS6i otomatik şanzımanlar ve kavramaların titreme, silkeleme gibi problemleri kesinlikle ortadan kaldırılmakta ve bu sayede garantili revizyon işlemi gerçekleştirilmektedir.

Volvo Powershift Şanzıman Yağı Değişimi

Volvo Powershift şanzıman yağı değişimi, yağın ısınma ve kirlenme oranları göz önüne alındığında, otomatik şanzımanın ömrünü ciddi olarak uzatmaktadır. Servisimizde powershift şanzıman yağı değişimi tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Volvo powershift otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Volvo Powershift Kavrama Tamiri

  1. Mustafa Cihan Zenger
    Mustafa Cihan Zenger / Cevapla 10 Ocak 2020 at 23:19

    Merhaba Volvo V40 d2 powershift aracım var. Sakin kullanımlarda çok düşük devirlerde vites geçişleri oluyor. Özellikle 5-6. viteste bayılmalar oluyor. 72 km civarında 6. vitese geçiyor. Bu sorun yazılımla çözülebilirmi. Mesela 85-90 km hıza ulaşmadan araç 6. vitese geçmesi engellenebilirmi yazılımla teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.