Volvo Otomatik Şanzıman

Volvo marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Volvo araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Volvo otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Volvo otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Volvo Araçlarda Kullanılan Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Volvo araçlarda, Aisin ve Getrug Powershift şanzımanlar kullanılmaktadır. Volvo grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre şanzıman tipleri:

Volvo Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Volvo otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Volvo S40 Otomatik Şanzıman Tamiri (55-51)

Volvo araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Volvo şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Volvo otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Volvo Şanzıman Yağı Değişimi

Volvo şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Volvo otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Volvo şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Volvo şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Volvo Otomatik Şanzıman

  1. Ahmet
    Ahmet / Cevapla 16 Temmuz 2019 at 13:42

    Merhaba Volvo s60 2012 model 2.0 geartronic şanzıman yağ fiyatı alabilirmiyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.