Volkswagen Polo Otomatik Şanzıman Tamiri VW

Volkswagen Polo otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda VW marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz VW Polo otomatik şanzıman tipleri:

  • VW Polo 01M Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Volkswagen Polo 09M (Aisin TF-60SN) Otomatik Şanzıman Tamiri
  • VW Polo DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (6 ileri 02E)
  • Volkswagen Polo DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (7 ileri 0AM)

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Volkswagen (VW) otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Volkswagen Polo şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Volkswagen Polo anzıman Yağı Değişimi

Volkswagen Polo şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Volkswagen Polo otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Polo şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Volkswagen Polo şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.