Volkswagen Passat Otomatik Şanzıman Tamiri VW

Volkswagen Passat otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda VW marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz VW Passat otomatik şanzıman tipleri:

  • VW Passat 01M Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Volkswagen Passat 09G (Aisin TF-60SN) Otomatik Şanzıman Tamiri
  • VW Passat DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (6 ileri 02E)
  • Volkswagen Passat DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (7 ileri 0AM)
  • VW Passat 01V ZF (5 ileri 5HP19) Otomatik Şanzıman TamiriBmw5.30i5HP19otomatiksanziman

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Volkswagen (VW) otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Volkswagen Passat şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Volkswagen Passat anzıman Yağı Değişimi

Volkswagen Passat şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Volkswagen Passat otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Passat şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Volkswagen Passat şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.