Videolar / Otomatik şanzıman revizyon videolarımıza buradan erişebilirsiniz.

View More

www.kavramatamiri.com

www.torkkonvertoru.com

www.yagdegisimi.com

www.motorrevizyonu.com

www.nissancvttamiri.com

www.sanzimanbeyni.com

4 thoughts on “Videolar

 1. Mert Bozdağ
  Mert Bozdağ / Cevapla 30 Mayıs 2019 at 19:08

  Selamın aleyküm 2001 fiat brava otomatik vites araç şanziman ışığı yanıp sönüyor sanziman beynini bilgisayara bagladigimizda “Kelebek devresinde A.D. v aku + ya K.D. ” hatasını veriyo nedendir acaba birde tahmini fiyat ne kadardır.
  Teşekkürler

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 2 Haziran 2019 at 05:00

   Mert Bey, aracınızda şanzıman değil gaz kelebeği arızası var gibi gözüküyor. Daha çok elektriksel bir arıza olabilir. Öncelikle aracınızı iyi bir özel servise götürmenizi ve bu arızaları gidermenizi tavsiye ederiz.

 2. oğuz tuna
  oğuz tuna / Cevapla 9 Ağustos 2019 at 00:37

  Merhaba, 1996 model otomatik 320i e36 Bmw 241 bin km de bir aracım var, geçen hafta İstanbul Mersin arası yolculuk sonlarına doğru şanzıman ışığı yandı, devir düştü araba gitmemeye başladı, bilahare durup parka alıp tekrar çalışınca devir düzeldi.Daha sonra da ışık söndü.İstanbul dönüşü yolda ve burada 2-3 kez daha tekrar etti, tamircimize gittiğimiz de sorun gözükmediğini ilk sorunda Cihaza bağlayıp koda bakmak gerektiğini söylediler.Bu arada devir ve çekiş de, kalkış ve kavrayışlarda
  aracı aldığımızdan beri (3 senedir) biraz motor sağır veya şanzıman yağına baktırın gibi eş dost ve ustalardan ara ara tavsiyeler almıştık.Nasıl bir yol izlememizi önerirsiniz?Şimdiden de bayramınız mübarek olsun, hayırlı işler dilerim.

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 12 Ağustos 2019 at 11:40

   Oğuz bey, iyi bayramlar dileriz. Aracı cihaza bağlattığınızda mutlaka bir kod verecektir. Bu kod bize problemin şanzıman mı, motor mu ve nedeni hakkında bilgi sağlayacaktır. Bu kodu bizimle paylaşırsanız daha fazla yardımcı olmaya çalışırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.