Ssangyong Otomatik Şanzıman

Ssangyong marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Ssangyong araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Ssangyong otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Ssangyong otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Ssangyong grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

 • Ssangyong Kyron:
 • Ssangyong Musso:
 • Ssangyong Rexton:
 • Ssangyong Rodius:

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Ssangyong otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Ssangyong araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Ssangyong şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Ssangyong otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Ssangyong Şanzıman Yağı Değişimi

Ssangyong şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Ssangyong otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ssangyong şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Ssangyong şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Ssangyong Otomatik Şanzıman

 1. Sabri demircan
  Sabri demircan / Cevapla 3 Mayıs 2019 at 22:21

  Ssangyong rexton hangi tip otomatik şanzımanı kullanıyor

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 5 Mayıs 2019 at 11:48

   Sabri Bey, Eğer 2.7 motora sahipse 722.6 Mercedes şanzıman kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.