Skoda Octavia Otomatik Şanzıman Tamiri

Skoda Octavia otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Skoda Octavia araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Skoda Octavia otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Skoda Octavia otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Skoda Octavia araçlara garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

  • Skoda Octavia 01M Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Skoda Octavia 09G (Aisin TF-61SN) Otomatik Şanzıman TamiriAudi-A3-09G-Aisin-TF-60SN-Otomatik-Sanziman-Tamiri-01
  • Skoda Octavia DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (6 ileri 02E)
  • Skoda Octavia DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (7 ileri 0AM)Audi-A3-DSG-0AM-Otomatik-Sanziman-Tamiri-01

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Skoda Octavia otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Skoda Octavia araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Skoda Octavia otomatik şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Skoda Octavia otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Skoda Octavia Şanzıman Yağı Değişimi

Skoda Octavia şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Skoda Octavia otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Skoda Octavia şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Skoda Octavia şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Skoda Octavia Otomatik Şanzıman Tamiri

  1. halit necmi
    halit necmi / Cevapla 28 Eylül 2019 at 21:03

    Merhabalar, 2013 dizel otomatik skoda octavia için bugün serviste kavrama sorunu olduğunu söylediler. aracım 80.000 de ikinci sahibiyim. hep servis bakımlıydı. sizde bu işin maliyeti nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.