Skoda Octavia Otomatik Şanzıman Tamiri

Skoda Octavia otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Seat marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Skoda Octavia otomatik şanzıman tipleri:

  • Skoda Octavia 01M Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Skoda Octavia 09G (Aisin TF-61SN) Otomatik Şanzıman TamiriAudi-A3-09G-Aisin-TF-60SN-Otomatik-Sanziman-Tamiri-01
  • Skoda Octavia DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (6 ileri 02E)
  • Skoda Octavia DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (7 ileri 0AM)Audi-A3-DSG-0AM-Otomatik-Sanziman-Tamiri-01

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Skoda otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Skoda Octavia şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Skoda Octavia Şanzıman Yağı Değişimi

Skoda Octavia şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Skoda Octavia otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Skoda Octavia şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Skoda Octavia şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.