Skoda Fabia Otomatik Şanzıman Tamiri

Skoda Fabia otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Seat marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Skoda Fabia otomatik şanzıman tipleri:

  • Skoda Fabia 09G (Aisin TF-61SN) Otomatik Şanzıman TamiriAudi-A3-09G-Aisin-TF-60SN-Otomatik-Sanziman-Tamiri-01
  • Skoda Fabia DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (7 ileri 0AM)Audi-A3-DSG-0AM-Otomatik-Sanziman-Tamiri-01

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Skoda otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Skoda Fabia şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Skoda Fabia Şanzıman Yağı Değişimi

Skoda Fabia şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Skoda Fabia otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Skoda Fabia şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Skoda Fabia şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.