Skoda Fabia Otomatik Şanzıman Tamiri

Skoda Fabia marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Skoda Fabia araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Skoda Fabia otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Skoda Fabia otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Skoda Fabia grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

 • Skoda Fabia 09G (Aisin TF-61SN) Otomatik Şanzıman TamiriAudi-A3-09G-Aisin-TF-60SN-Otomatik-Sanziman-Tamiri-01
 • Skoda Fabia DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (7 ileri 0AM)Audi-A3-DSG-0AM-Otomatik-Sanziman-Tamiri-01

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Skoda Fabia otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Skoda Fabia araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Skoda Fabia otomatik şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Skoda otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Skoda Fabia Şanzıman Yağı Değişimi

Skoda Fabia şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Skoda Fabia otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Skoda Fabia şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Skoda Fabia şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

3 thoughts on “Skoda Fabia Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Özkan
  Özkan / Cevapla 23 Temmuz 2019 at 08:48

  00293 nolu arızayı alıyorum AT Vites kolu şalteri, Sinyal Kayıp, Aralıklı Bilgisayarı bağladığımızda bu hataları alıyoruz. Aracım 2006 fabia

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 24 Temmuz 2019 at 07:54

   Özkan Bey, aracınızda şanzıman arızası yok, vites pozisyon şalteriniz veya bu şaltere giden tesisatınızda problem mevcuttur.

 2. Mehmet ozkulluk
  Mehmet ozkulluk / Cevapla 12 Mart 2020 at 09:35

  2006 sikoda fabya 1.4 benzinli aracım var filter geçişlerinde çünkü yapıyor düşerken daha fazla vuruntu var bunun sebebi neydir ve masrafı ne tutar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.